Naši lidé

BERAN Jiří – řízení obchodu a rozvoj lidí a organizací (linkedin)
Jiří pracoval v 90. letech v prodeji a marketingu společnosti AIR PRODUCTS. Od roku 2002 spolupracuje s M.C.TRITON jako senior poradce, trenér a kouč v oblasti rozvoje zejména obchodních týmů a jejich manažerů. Realizoval cca. 90 projektů v oblasti rozvoje lidí a organizací, je aktivní v  České manažerské asociaci, angažuje se pro Potravinovou banku. Je autorem interaktivní vzdělávací metody SMARTPHONE VIDEOTRAINING – jde o práci s mobilem resp. video nahrávkou z nácviku/modelové situace. Vede tým POP portálu mistoprodeje.cz.

ČECH Juraj – marketingová komunikace, Art Production
Juraj pracoval řadu let jako manažer marketingu v Pepsi, Renault, Tesco a Johnson&Johnson CR/SR. Působil i jako výkonný ředitel soutěže MISS a společnosti M Marketing. Jeho doménou je marketingová a obchodní strategie a marketingová komunikace včetně uvádění nových produktů na trh. V poslední době se zabývá také produkcí filmů a TV pořadů ve svojí firmě SymbiArt.

ČECHOVÁ Dominika – Life Coaching
Dominika se ve své privátní psychologické praxi věnuje práci s klienty, kteří jsou nespokojeni v osobním, partnerském nebo pracovním životě a snaží se o změnu. Při konzultacích a workshopech propojuje své osmileté zkušenosti z manažerského života v mezinárodní poradenské společnosti s nejnovějšími trendy v oblasti psychologie a psychoterapie.

ČERMÁK Rostislav – 3D reklama, prodej a Key Account Management
Rosťa se 20 let pohybuje v oblasti osobního prodeje, Key Account Managementu a reklamy. Za svou práci získal řadu ocenění v oborových kreativních soutěžích. Charakterizuje ho výrazný klientský přístup, profesionální obchodní a komunikační dovednosti. Mezi jeho klienty patří ČEZ, Allianz, Plzeňský Prazdroj, Saint-Gobain, ŠKODA-AUTO aj.

ČERMÁKOVÁ Martina – interní a externí firemní komunikace
Martina pracovala na manažerských pozicích v Tesco Stores ČR a Provident Financial a na projektech v BENU a Phoenix LV  – pracuje na přípravě interní a externí PR strategie,  vytváří pozitivní image společnosti, řídí projekty, přípravuje zaměstnanecké časopisy, buduje vztahy s nadnárodními strukturami firem, podílí se na akcích a školeních pro zaměstnance.

DOKOUPIL Milan – audit, daně, účetnictví
Milan poskytuje širokou škálu účetních služeb, zajišťuje klientům účetní poradenství, vedení jednoduchého účetnictví, a to jak průběžné, tak jednorázové zpracování, vedení podvojného účetnictví, a to jak pravidelné s měsíčními účetními uzávěrkami, tak jednorázové zpracování celého účetního období, rekonstrukce účetnictví, mzdové účetnictví.

HANČIL Tomáš – vertikální rozvoj myšlení lídrů, týmový a individuální koučink
Tomáš se dlouhodobě věnuje vývojové psychologii resp. rozvoji způsobu myšlení dospělých lidí – zejména lídrů. Je součástí mezinárodní skupiny Jennifer Garvey Berger a je aktivním členem týmu RISE beyond. Do České republiky přinesl metodiku Richarda Barretta – Culture Transformation Tool, která podporuje vnitřní motivaci lidí ve firmách tak, že sbližuje hodnoty jednotlivců a firem.

HAVELKOVÁ Jana – byznys etiketa, V.I.P. eventy, moderování
Jana pracovala na pražském magistrátu jako ředitelka protokolu kanceláře primátora. Úspěšně zvládla přijetí několika prezidentů, papeže Benedikta XVI, Dalajlámy nebo prince Charlese a mnoha dalších VIP osobností na nejvyšší protokolární úrovni. Dnes pracuje jako tisková mluvčí, moderuje společenské akce, kongresy a nejrůznější firemní akce.

HOUŠKA Miroslav – reklama, eventy, Art Production
Míra pracuje několik desítek let jako kurátor výstav a pořadatel dalších kulturních akcí. V současnosti se věnuje vlastnímu projektu Galerie 1. V nedávné době připravil velké výstavy děl bratrů Saudkových, Salvádora Dalího, Alfonse Muchy. Míra připravuje netradiční firemní eventy a zabývá se poradenstvím pro investice do uměleckých děl.

HYNDRÁK Karel – marketing, prodej, projektové řízení
Karel je absolventem ČVUT FEL. Je odborníkem na marketing, prodej a projektové řízení (je autorem 4 knih o MS Project). Úzce spolupracuje s Českým institutem pro franchising. Jeho tréninky a workshopy kombinují  dílnu, diskusní fórum a brainstorming. Dlouhodobé ohlasy i výsledky klientů ukazují, že tato forma je velmi efektivní.

HYNDRÁKOVÁ Martina – PR a marketing specialistka, analytička trhu
Martina je odbornice na marketing a public relations s dvacetiletou praxí. Zkušenosti nasbírala jak v mezinárodních korporacích, tak ve vlastních projektech. Její silné stránky jsou velká míra empatie a analytický přístup. S oblibou propojuje kreativní a technické obory. Pět let řídila PR agenturu, osm let pracovala pro reklamní agentury. Působí i jako kouč a mentor.

KAVAN Ondřej – moderátor a lektor verbální a neverbální komunikace
Ondra se v současné době věnuje svojí úspěšné herecké kariéře. Můžeme ho vidět ve filmech, v divadlech a v TV seriálech. Kromě toho realizuje Ondra tréninky verbální a neverbální komunikace – řeč těla, prezentační dovednosti se Smart Phonem a rétorika. Je zkušeným moderátorem pro Vaše společenské a firemní akce.

NĚMCOVÁ Markéta – projektové řízení, HR a EU dotace
Markéta má dlouholeté zkušenosti z managementu v koncernu Zedníček a AgroFert, kde byla projektovým manažerem v oblasti EU dotací do HR a v oblasti interních auditů. Spolupracovala také s SK a HK Slavia Praha a na firemních prezentacích společnostem Ahold, Kaufland, Billa, Tesco a dalším významným obchodním partnerům koncernu Zedníček.

OUPIC Miroslav – marketing, písemná komunikace, KAIZEN
Míra je absolventem VŠE – hlavní obor: operační výzkum. Během své praxe pracoval na řadě projektů v oblasti marketingového výzkumu a komunikace a PR. Kromě toho píše beletrii inspirovanou firemním prostředím a lektoruje kurzy psaní komerčních textů. V poslední době se zabývá zlepšovatelskou metodou KAIZEN a její aplikací v nevýrobních firmách.

PACHL Tomáš – motivace a rozvoj týmové spolupráce
Tomáš je absolventem FTVS UK. Na Vysoké škole ekonomické v Praze působí jako ředitel CTVS a přednáší  předmět „Sport v manažerské praxi“, jehož součástí je získání teoretických vědomostí a praktických dovedností v oblasti rozvoj sociálních a komunikačních dovedností a týmové práce. Organizuje velmi úspěšná „off-site“ setkání týmů mimo firmu.

PETROV Vadim – Stakeholders Management, Problem Solving
Vadim má dlouholeté zkušenosti z médií, politiky i rozvoje manažerů. V minulosti pracoval pro Českou televizi, Úřad vlády, Toyotu, Czech News Center atd. Ve své práci využívá zejména individuální a týmový koučink. Zaměřuje se na zvládání obtížných situací formou facilitace při hledání řešení a na následnou implementaci zejména s TOP manažery.

VACÍNOVÁ Tereza – konzultantka a VŠ lektorka psychologie a marketingu
Tereza 13 let působí v roli VŠ lektora a konzultanta. Od ledna 2015 pracuje na VŠFS, kde úspěšně vede přednášky a semináře z oblasti aplikované psychologie v oblasti marketingu a komunikačních dovedností. V současné době se podílí na vedení katedry Marketingové komunikace a přípravě jejího rozvoje.